Palaye Royale + bbno$ v Praze!

22. 07. 2022

SodaPop & Rock for People hrdě uvádí speciální koncert nejžhavějších nadcházejících hvězd! Naše oblíbené rockery Palaye Royale, kteří nedávno vyprodali svůj pražský koncert a v našem hlavním městě natočili dva videoklipy ke svému připravovanému albu „Fever Dream“, doprovodí 12. srpna v Malé sportovní hale virální rapper bbno$.

Prodej vstupenek začíná 15. července v 10:00 na GoOut.net.

Dravý, upřímný rock, kytarovka, moderní zvuk, je cítit, že kapela ví po čem jde. Drzý punkový vokál Remingtona Leitha a zpěvné refrény opírající se o plně vytíženou kytaru a bicí, při podpoře většinou osminové basy zaručují, že budete elegantně smeteni rockovou smrští.

Payale Royale jsou na scéně přes deset let – jsou sehraní, cílevědomí a útočí v plné síle. Jejich popularita raketově roste. Jejich fanoušci se nechali slyšet: „hudba Palaye Royale je lék na zlomená srdce všech fanoušků My Chemical Romance“. Tihle hoši z Toronta ví přesně co dělají – zvou své fanoušky nejen aby poslouchali jejich muziku, ale aby pronikli do jejich světa, který se vymyká tomu všednímu.

Kanadský rapper bbno$ se stal celosvětově známým díky virálním hitům kralujícím především na TikToku. Tance na hity jako Lalala nebo edamame nemohl minout snad žádný uživatel této sociální sítě. Živý koncert bude skvělým zážitkem převedení online světa do toho reálného, kde si ho všichni společně užijeme!