jxdn

Každá generace má vlastní rockové hvězdy – sice s odlišnou image a poselstvím – ale jejich přístup k fanouškům a životu je definuje stále stejně. Jednadvacetiletý zpěvák jxdn se vzpírá všem pravidlům, propojuje nejrůznější subkultury a vyzařuje bezohledný šarm. 

“Hudba pro mě byla vždycky terapií. Místo toho, abych jen tak poslouchal, co jsem složil, jsem si přál, aby to lidi skutečně cítili.”

Střední školu si podle svých vlastních slov moc neužíval a tak začal objevovat sociální média. Během jednoho roku se z něj stala senzace na TikToku, kde postupně získal 7,5 milionu followerů. Ihned po svém debutovém songu Comatose získal 15 milionů streamů a stal se prvním umělcem, který podepsal smlouvu s vydavatelstvím legendárního Travise Barkera. Teď začíná další kapitolu se singlem Angels & Demons, který koprodukoval a obdařil nahrávkou bicích sám zakladatel labelu Travis Barker (blink-182). 

“Angels & Demons pojednává o rozpolcenosti mého mozku na světlou a temnou stránku,” vysvětluje jxdn. “Občas se dostávám do problémů se svým mentálním zdravím,” dodává. “Věřím, že hudba může změnit kulturu. To je to, na čem mi záleží. Je to ta nejlepší cesta, jak vyjádřit lásku i to, kdo vlastně jste.”