Při oznámení náhradního koncertu Anne-Marie v Praze jsme věřili a doufali, že tohle už nebudeme muset nikdy psát. Situace vypadala optimisticky a byli jsme přesvědčeni, že se podaří přivést show v plném rozsahu a že se všichni můžeme těšit na ten nejlepší možný zážitek. Bohužel je teď už jisté, že jsme nuceni kvůli trvajícím logistickým a produkčním problémům koncert Anne-Marie 12. srpna definitivně zrušit.

Moc nás to mrzí a omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti. Vstupné vám bude vráceno v plné výši v místě vašeho nákupu.

Děkujeme za pochopení a vaši podporu.

SodaPop

S velkou radostí oznamujeme – ANNE-MARIE poprvé navštíví Českou republiku v rámci headline koncertu! Mnoho z vás si koncert populární britské zpěvačky přálo zažít v plné parádě. A jak je naším zvykem – vaše přání se vždy snažíme vyplnit! Anne-Marie tak vystoupí 12. 8. pod širým nebem v novém pražském open air prostoru Power Station Holešovice. Zpěvačku na koncertě doprovodí talentovaná naděje s anglickými a irskými kořeny – mladý hitmaker JC Stewart. 💥

VSTUPENKY V PRODEJI síti GoOut.net.

Po úspěšné spolupráci s kapelou Rudimental na singlu Come Over a s Clean Bandit na světovém hitu Rockabye se Anne-Marie takřka přes noc stala z trojnásobné mistryně světa v karate popovou star. Její první album Speak Your Mind plné písní o přijetí vlastního těla a gender free lásce se díky jejímu sebeironickému přístupu stalo největším debutovým albem roku 2018 v UK. Anne-Marie má na svém kontě 5 umístění mezi Top 10 skladbami v UK a mezi její fanoušky patří Ed Sheeran nebo Marshmello. Zároveň je velkou ambasadorkou duševního zdraví, protože sama trpí úzkostmi a témata spojená s nejistotou a samotou během lockdownu jí dle jejích slov otevřela cestu k poznání sebe sama.

Vstupenky