Hello!

Archetypy SodaPopu ti pomůžou užít si festival na absolutní maximum. A taky pomůžou určit, s kým a jak přesně si ho užiješ! Pomocí kvízových otázek ti napovíme, kam se zařadit, ale výsledná volba je vždy na tobě. Ty se znáš nejlíp a my tě chceme poznat! 

Společně se svým archetypem budeš v rámci hlasování rozhodovat třeba o podobě vašeho merche, playlistu afterparty, o podobě chill out zón a spoustě dalším!

Unicorn

Jsi prostě jednorožec. Extrovert s otevřenou myslí. Křiklavé, pastelové barvy, crazy makeup, unikátní a pestré oblečení. Třpytky? Všude. Žádná párty ti není cizí, užíváš si festival opravdu naplno a žiješ, jako by nebylo zítra. Pop a taneční hudba.

Homie

Každého nejlepší kamarád. Zábavný, komunikativní a mírumilovný. Preferuješ pohodlí před přehnaným stylem. Životem proplouváš bez starostí, chceš chillovat a problémy spíš neřešit. Cokoli od hip-hopu po folk.

Main Character

Introvert a tišší člověk. Melancholický, přemýšlivý, miluješ knihy, čtení a nevadí ti být chvíli o samotě. Preferuješ černou pro její jednoduchost aka black is the new black. Široký hudební záběr, od popu, přes indie po rock.

SodaPop Fan

Není ti blízký ani jeden zmíněný archetyp, ale chceš se účastnit hlasování a ovlivnit přípravy festivalu? Jsi srdcař, SodaPop fan! Patříš k nám tak jako tak a žádné hlasování ti neuteče.

HLASUJ TEĎ A TADY!